A.K.S Construction OÜ – Lõuna-Eesti ehitusfirma

A.K.S Construction OÜ – Eesti südames asuv kõrgelt hinnatud ehitusfirma, mis pakub kvaliteetset ehitusteenust juba üle 4 aasta. Kogemused ehituses üle 20 aasta.

A.K.S Consturction – kogemustega partner, kes loob unistuste kodud ja äripinnad.

Eramaja ehitus on igale perele väga oluline samm, sest looma hakatakse ju nende kodu. Kodu, kus peab olema turvaline, mugav ja hea olla pikki aastaid. Seetõttu on tarvis hoolikalt valida partner, kellel oleks kompetents nii projekteerimisel, kui ka ehitamisel ning kes suudaks pakkuda õiglast hinna ja kvaliteedi suhet.

A.K.S Construction pakub kõikide ehitusalaste tööde teostamist. Meie meeskonda kuuluvad erinevate valdkondade spetsialistid, kes kõik on orienteeritud kõige kvaliteetsemale, paremale ja püsivaimale tulemusele. Tänu rahvusvahelisele kogemusele oskame pakkuda innovaatilisi ja uudseid lahendusi, muutmaks kliendi kodu veelgi mugavamaks, ilusamaks ja hubasemaks.

Meie kogenud ja professionaalne ehitusmeeskond

Meie meeskond koosneb kogenud ja pühendunud ehitusprofessionaalidest, kellel on laialdased teadmised ja oskused. Oleme uhked selle üle, et meie meeskonnas on erinevate valdkondade eksperdid, kes suudavad pakkuda parimat ehitusteenust. Meie meeskonnas on esindatud nii üldehitajad, toru-lukkseppad, elektrikud kui ka tipptasemel ehitusjuhid.

Kevin Tropin

Juhtiv ehitaja

Kevin- noor ehitusspetsialist kes seab kliendi alati prioriteediks. Tormab ehitusele alati vajadusel appi.

Eirgi Onkel

Elektritööd

Eirgi- tema teab elektrist kõike! Eirgil on kogemust elektrikuna juba üle 15 aasta. Eirgi esindab teenusepakkujat VKR Teenused OÜ

Kristjan Kink

Juhatuse liige

Kristjan- tema teeb hinnapakkumise kiirelt ja valib kliendi jaoks parimad valikud. Kristjanil on kogemust ehitusjuhina üle 10 aasta.

Meie muljetavaldav ehitustööde portfoolio

Oleme uhked järgmiste saavutuste üle, mis näitavad meie kvaliteetset tööd ja klientide rahulolu: oleme ehitanud mitmeid luksuslikke eramuid, renoveerinud ajaloolisi hooneid ning loonud kaasaegseid äripindu üle Eesti. Kogemuse alla loeme kõik oma karjääri jooksul tehtud saavutused, olgu see siis ettevõttena, või töötajana.

20+

Kogemus

Meie aastatepikkune kogemus ehitustööstuses tagab teile usaldusväärse ja professionaalse teenuse.

100+

Projektid

Meie meeskond on edukalt lõpetanud üle 100 ehitusprojekti, sealhulgas eramajad, korterelamud ja ärihooned.

200+

Kliendid

A.K.S Construction OÜ on usaldusväärne ehitusfirma, millel on rahulolevate klientide arv üle Eesti.

95%

Rahulolu

A.K.S Construction OÜ – kogenud ehitusfirma, mis pakub kvaliteetseid ehitusteenuseid kodudele ja äripindadele üle Eesti.